ما در حال تحقیق و توسعه بخشای مختلف سایت هستیم، اما ممکنه شما بخواید تو همین چند روز بیاید قشم و نمی تونید منتظر بمونید و یه سری سوالات تو ذهنتون باشه. مثلا اینکه چجوری بیایم؟ یا برای قشم کی پرواز هست؟ هزینه های سفرمون چقدری میشه؟ کدوم هتل برای اقامت بهتره؟ یا کجا ارزونتره؟ چه جنسی رو کجا می فروشن؟ کی بریم جزیره ناز و سوالاتی از این قبیل. همونجور که از اسم سایتمون مشخصه، ما اینجاییم تا شمایی که می خواید بیاید قشم رو راهنمایی کنیم. این مطلب هم مخصوص سوالات شما راجع به سفر و اقامت تو قشمه.

البته همونجور که هممون می دونیم هیچکس نیست که همه اطلاعات رو راجع به شهرش بدونه.  اما به هر حال ما بهتر از شما قشم رو میشناسیم. از شما درخواست داریم که اگر سوالی در هر زمینه ای دارید همینجا تو بخش نظرات بنویسید و ما تا جایی که بشه جواب شما رو می دیم. خوبی اینکه سوالات رو اینجا بنویسید نه تماس بگیرید (که اگه هم بگیرید ما خوشحال میشیم) اینه که بقیه هموطنامون هم ممکنه سوال شما رو داشته باشن و اینجوری می تونن اونا هم جواب جواب خودشون رو پیدا کنن. و البته ما هم بیشتر و بیشتر می فهمیم که مشکلات شما چیان و بهتر می تونیم تو بخشای مختلف شما رو راهنمایی کنیم.

 1. سلام…چه ماهی حراج اجناس در قشم هست و برای خرید مناسبه؟

  1. سلام، در مورد حراج اجناس میشه گفت در زمان های مختلفی اتفاق میفته. ولی بیشتر حراجی ها در اواخر فصل تابستون به خصوص بیست روز آخر شهریورماه اتفاق میفته.
   البته حراج آخر زمستون هم هست که البته مثل تابستون چشم گیر نیست.
   به طور کلی زمان هایی که قشم خلوت تر میشه برای بالا بردن فروش تخفیف های خیلی خوبی در سطح جزیره پیدا میشه.
   در کل استراتژی فروشگاههای مختلف، متفاوته. ولی معمولش اینه که فصل که تمام میشه حراجی های فصل گذشته شروع میشه. مثلا در بهار میشه جنس زمستانه به قیمت خیلی خوب پیدا کرد. ولی اگه اهل خرید کردن و وقت گذاشتن باشید در هر فصلی جنس مورد نیازتون رو به بهترین قیمت می تونید بخرید. معمولا قیمت ها خیلی مناسب است.( نظر مشتریان منصف معمولا اینه)

پاسخ دادن